<Будівництво будинків
Будівництво беседок альтанок

Альтанки під замовлення та готові альтанки. Фото альтанок.

котеджі каркасні, брусові
Будівництво альтанок Будівельна компанія Класний дім Киев
фото будинків
> woodom > Статті про будівництво та ремонт > Будівництво альтанок. Фото.
Будівництво Група компаній Класний дім
Будівництво котеджів Проектування будинків, котеджів, альтанок, бань, котеджних містечок – ціни та розцінки
Будівництво котеджів Будівництво будинків з клееного бруса.
Будинки з колод Будівництво з бруса та кругляка
Будівництво котеджів Будівництво каркасних будинків, котеджів
Будівництво Будівництво котеджів з пінобетону та газобетону
Ремонт дороги Ремонт дороги
Садові меблі Будівництво альтанок
Будівництво котеджів Виробництво дитячих майданчиків
Виробництво меблів Садові меблі та елементи садового декору
Строительство Виробництво альтанок. Фото.

Проектирование и строительство

Альтанки з дерева.

Фотокаталог альтанок

Альтанка типова на 10 чоловік, матеріал - сосна, в комплекті: лавки і стіл, можливість вибору кольору я деревини альтанки так і криші, висока якість обробки дерева, доставка, монтаж, гарантія 1 рік. (Це найпростіший варіант альтанки)

Фото шестикутної альтанки
Типова альтанка – стандартні розміри

Альтанки. Як побудувати альтанку.
Про будівництво дерев'яної садової альтанки. Будівництвом дерев'яних альтанок ми займаємося з 2004 року. Перед нами стояло завдання розробити конструкцію альтанки, яка буде гармонійно вписуватися в сучасні ландшафти і зручну в транспортуванні та монтажі. Технологію виготовлення альтанки розробляли самі.. Наші перші альтанки були точним повторенням зарубіжних "бесідок". Ця праця не минула безслідно і тому перед Вами зараз великий вибір моделей альтанок і якісні фото альтанок.

Альтанки - фото. Стандартна альтанка


Альтанки: Майданчик під альтанку.
Майданчик для альтанки може бути викладений плоским каменем, тротуарним каменем, або плиткою для підлоги, але якщо альтанка (як наша типова) має свою деревяну підлогу, підготовка майданчика може бути обмежена лише вирівнюванням грунту.

Альтанки: З чого виготовлена альтанка.
Столярної дошки камерної сушки на одну альтанку потрібно близько 2 куб. м. Дуже важливо, які матеріали будуть використані для антисептичної обробки та фарбування альтанки. На фарбування альтанки спеціального грунту та фарби витрачається понад 25 літрів. Всі деталі альтанки ми фарбуємо методом повітряного розпилення низького тиску. Використовуючи пензель, ви ніколи не отримаєте гідної якості. Зібрати альтанку на місці одній людині важко. У нас при монтажу альтанки приймають участь 3-4 особи.
Альтанки можуть бути як відкриті так і закриті, з дерев'яною підлогою або підлогою з каменю, з меблями чи без, бувають альтанки мангалом, барбекю, каміном. Ми зараз можемо виготовляти всі види альтанок. Дерев'яний дах шестигранної альтанки чи восьмигранної альтанки, з м'якою покрівлею важить більше 150 кг. З огляду на це можна припустити, що альтанка витримає сильне вітрове навантаження. Велика маса снігу, що може скопитися на даху альтанки створює сили, спрямовані на розрив даху альтанки і, чим менше нахил даху, тим більше це навантаження. Зверніть особливу увагу на посилене кріплення секцій даху альтанки між собою в нижній частині крокв. Ми користуємося гнучкою ціновою політикою і поряд з готовими альтанками (100% під ключ) пропонуємо дерев'яні садові альтанки - напівфабрикати , вони потребують фарбування та покрівлі або дах альтанки може бути просто з вагонки.Фото альтанок - Київ

Альтанки. Навіщо потрібні альтанки.
Альтанка надає саду завершений вигляд. Навряд чи знайдеться людина, якій не хотілося б мати в своєму саду надійно захищений від палючого сонця і холодного вітру, але одночасно оточений свіжою зеленню куточок, де можна було б без перешкод почитати, помріяти або просто посидіти з друзями за чашкою чаю або більш міцного напою.
Здійснити таку мрію допомагають садові павільйони та альтанки, які до того ж є ще й надзвичайно виразними елементами садового дизайну. З тлумачного словника В. І. Даля: альтанка - легка споруда в саду, для відпочинку та його прикраси. Павільйон - невелика легка споруда, що стоїть окремо, відкритого характеру, пов'язана з природою.

Альтанка з барбекю фото

Фото альтанок. Відкрита альтанка - фото
Альтанка. Відмінності від садового павільйону.
Садовий павільйон
- це, в принципі, симбіоз відкритої альтанки та невеликого садового будиночка, як правило, засклені. Форма садового павільну - кругла, шести-або восьмигранна - завжди строго геометрична. Павільйон може виглядати так само як дах на чотирьох або більше опорах, без будь-якої огорожі по периметру.

Фотографії альтанок

Альтанка. Розмір альтанки.
Один з найважливіших критеріїв при купівлі готової альтанки або при спорудженні альтанки це розміри альтанок. Буде дуже прикро, якщо через деякий час ви раптом зрозумієте, що альтанка надто мала для Ваших цілей або занадто велика. Площа звичайної альтанки становить від 5 до 20 кв.м. Якщо ви хочете вільно розмістити під дахом вашого літнього будиночка стіл та стільці для чотирьох чоловік, то внутрішній діаметр альтанки повинен бути не менше 2,5-2,8 м. Альтернативою стільцям може служити лавка по периметру альтанки (ми використовуємо такий підхід для наших типових моделей альтанок, які мають діаметр 3 метра). Чим менше сад, тим легшою і витонченішою повинна бути конструкція будиночка, щоб альтанка не пригнічувала інші об'єкти саду.

Альтанки в дворі, саду
Альтанки. Моделі альтанок
Вибір моделей надзвичайно великий. Павільйони та альтанки будують з дерева та кованого металу, каменю та цегли. Вони бувають круглими, шести чи восьмигранним і навіть овальними, ажурними, відкритими та закритими, романтично витонченими, безхитрістно простими або, навпаки, супермодними. У стилі сільського будиночка, або химерних обрисів, наче терем з російських казок, китайські пагоди, японські чайні будиночки, просто альтанки в японському чи китайському стилі. Так що для кожного стилю оформлення саду знайдеться відповідна модель. Дизайн та вартість на будь-який смак і гаманець.

Садові альтанки
Ціни на альтанки. Типові моделі альтанок коштують від 22000грн - діаметр 3 метри.. Весь прайс ви можете побачити тут - фотокаталог альтанок . Але якщо замовлення нестандартне, що вимагає ретельної попередньої роботи, вартість його виконання, звичайно, збільшиться. Що таке - альтанка під замовлення? Наприклад, бесідка в китайському стилі, з дахом як у пагоди, або замовлення на виготовлення альтанки для усамітненого відпочинку, яка розташована посеред водоймища і сполучається з берегом витонченим містком - фантазії безмежні!
Альтанка на воді

Обміркуйте, як ви маєте намір використовувати свою альтанку. Якщо збираєтеся проводити тут жаркі денні години або теплі вечори, то цілком достатньо буде моделі з повністю або наполовину відкритими стінами. Якщо ж хочете мати справжній павільйон, який можна використовувати і в міжсезоння, доведеться закрити його з усіх сторін. Великі вікна створюють відчуття, що ви перебуваєте в оточенні зелені. Хороша теплоізоляція, а також вбудована система опалення, дозволять комфортно почувати себе тут і в прохолодні дні. В альтанці зручно працювати або проводити дозвілля за улюбленим заняттям, а при достатній площі можна навіть взяти друзів або влаштувати дитяче свято.

Садова альтанкаАльтанки для саду
Альтанка. Вибір місця під альтанку
Після того як вибір моделі альтанки зроблено, потрібно знайти оптимальне місце для розміщення альтанки або павільйону в саду. Бесідку встановлюють, зазвичай, в тій частині саду, звідки відкривається найкращий вид на навколишню місцевість.
Але й сам об'єкт вашої гордості повинен бути видно з будь-якого кутка саду. Місце треба вибирати з таким розрахунком, щоб альтанка могла показати себе у всій красі. Але не встановлюйте її на голому майданчику. Найбільш зручні місця в кутках ділянки, на кордоні садових зон, а також поряд з входом в сад або біля ставка, якщо він є. Павільйон добре буде виглядати і як продовження цегляної стінки або огорожі. Якщо передбачається влаштовувати в альтанці чаювання у великій компанії, то передбачається її близькість до будинку.

Фотографії альтанок

Альтанка. Оформлення альтанки
Після того, як альтанка змонтована, можна перейти до її оформлення. Важливо, щоб у вашої альтанки була гідна "оправа". У колишні часи садівники придумували найрізноманітніші розваги. Крім милування рослинами, відпочинок тут передбачав якусь інтригу, гру, яка зазвичай не обходилася без сюрпризів.
Останнім часом ця гарна традиція повертається. Для альтанок і павільйонів підбирають красиві садові меблі, завіси, покривають художнім розписом стіни та стелю. Різні елементи саду все частіше прикрашають вітражами і кованими виробами. Все це надає саду особливу чарівність.

Фото перголи

Навіть самі красиві альтанки без витких рослин виглядають незавершеними. У альтанки повинна бути надійний дах, зате інші елементи конструкції можна використовувати для підтримки ліан. Між стовпами роблять трельяжние грати, а самі стовпи покривають сіткою або гачками.

Альтанка шестиграннаФото альтанок

Альтанки. Оточення альтанки: поруч альтанки посадіть, наприклад, великий привабливий кущ, оточіть її трояндами та іншими квітами, поставте біля входу в альтанку рослини в горщиках або вазонах. Послідовно змінюючи зовнішність альтанки в різні пори року, рослини будуть відображувати динаміку життя.
Декоративний тин з дерева
Забарвлений в ваш улюблений колір, зі смаком і фантазією декорованный, садовий павільйон або альтанка наберуть індивідуальних рис і стануть місцем збору всіх членів родини з найперших теплих весняних днів.
Альтанка от уже кілька століть є найпоширенішим садовим елементом і в наші дні її лідерство серед малих архітектурних форм успішно продовжується. Перед початком будівництва садового будиночка, непогано було б звернутися до професіоналів, які допоможуть зробити вибір і правильно визначити співвідношення всіх складових заміського володіння.

Ви можете замовити альтанку, павільон або іншу споруду за тел. 0672693849, 0442370003

Проектирование и строительство

Альтанки

Готові проекти будинків
Дитячі майданчики
Каталог беседок
Монтаж альтанок
Будівництво альтанок
БЕСЕДКИ
Альтанка
Альтанки